Czech Collectors asociation of Schleich

Červenec 2014

LETNÍ SOUTĚŽ CCAS

14. července 2014 v 10:40 | Škubánek |  Soutěže
Ahoj,
už je za námi druhá polovina července a já mám pro Vás tu slíbenou soutěž. Budete mít skoro dva měsíce na zúčastnění se, tak si to řádně promyslete. Jelikož by někdo mohl říct, že nemá kvalitní fotoaparát a proto nemůže vyfotografovat dobrou fotografii tak jsem se rozhodla udělat soutěž ve dvou kategoriích. Zúčastnit se samozřejmě můžete obou kategorii.

Kategorie I. - Fotografie

Vaším úkolem bude vyfotit a zaslat fotografii, která vystihuje Léto/Prázdniny s koňmi. Fantazii se meze nekladou. Záleží jen na Vás, co s tím provedete!


Každý může zaslat dvě různé fotografie- podmínkou je, že na každé fotografii bude něco jiného! Prostě se budou dostatečně od sebe odlišovat.


Další podmínkou je, že na fotografii musí být SCHLEICH model. Čili hlavní fotografovaný objekt musí být od značky Schleich, pokud nemáte třeba jiného jezdce, než Papo tak nevadí, když ho tam budete mít, ale koníci by měli být schleicháci.

Poslední podmínkou je, že na fotografii může být maximálně 7 postav/modelů (počítají se lidi, koně, psy atd.)
Fotky posílejte buď v mejlu a nebo odkaz na rajče.

Kategorie II. - Sloh

Neděste se, nechci po vás žádný češtinářský sloh J Vaším úkolem bude napsat povídku/ básničku, která nám popíše nějaký zážitek z Léta/Prázdnin u koní.


Maximální délka slohu jsou 2 a půl strany A4 ve Wordu, písmo Times New Roman, velikost 11.
Minimální délka u slohu není stanovena, u básničky minimálně 4 odstavce, každý o 4 verších. U básničky není maximální délka stanovena.


Každý může zaslat pouze jednu povídku nebo básničku!!!

Jak se bude hodnotit?


Já vaše práce zveřejním na stránkách CCAS a následně proběhne hlasování, ke každé práci si dovolím říct pár slov, ale o vítězi rozhodnete vy- formou ankety. Na anketu bude čas dva týdny.


A ceny?

Ohodnocení dostanou první místa z obou kategorií.


Kategorie I. - model hříběte SCHLEICH (o jaký přesně se jedná, bude tajemství)
Kategorie II. - šperk s koňskou tématikou


Harmonogram soutěže:

Do 5. 9. 2014 Zasílání fotografií, slohů a básniček


Od 7. 9. 2014 do 12. 9. 2014 Vložení soutěžních příspěvků na CCAS

Od 12. 9. 2014 do 27. 9. 2014 Hlasování

28. 9. 2014 až 12. 10. 2014 Předání cen a vyhlášení

Takže malé shrnutí na konec: Můžete se zúčastnit obou kategorií soutěže. Do první můžete zaslat dvě fotky a do druhé jednu povídku/ básničku na téma: Léto/ Prázdniny s koňmi.


Přihlášky s prácemi do soutěže posílejte na email ccas-e-mail@seznam.cz s předmětem: Letní soutěž- Kategorie I. nebo Kategorie II.- Vaše přezdívka

Rozšiřte soutěž mezi ostatní sběratele. Podmínkou pro pořádání soutěže je přihlášení minimálně 6 různých lidí v každé kategorii, to protože ceny a poštu platím z vlastních peněz, tak abych viděla alespoň nějaký Váš zájem.


Těším se na Vaše přihlášky!


Škubánek

Těší mě Škubánek

12. července 2014 v 19:01 | Škubánek |  Upozornění a změny
Ahoj,
po dlouhé době plné problémů se naskytla příležitost vám napsat. Ne že bych neměla čas, ale pocit nechuti, což by u vedení takových stránek vůbec nemělo být na místě. Jen jsem se bála že v takové době nenapíši žádný pěkný, veselý článek, který by měl hlavu a patu. Nic méně, chtěla by jsem to tu zase dát do kupy, když už jsem si to vzala na "svá záda" teď jsem se vrátila z tábora a řekněme, že mám pocit že mi chybí půlka sebe a mám opět slzy v očích, ale i tak píši tento článek, snad proto abych se odreagovala a snažila se přijít na jiné myšlenky. Koho by zajímalo co se děje tak vám řeknu jen jedno slovo: KLUK To stačí, ale nebojte, nenechám někoho zasahovat do naší komunity. Jen oznamuji mojí změnu přezdívky.


"Těší mě Škubánek"


To je moje nová přezdívka a vystihuje mne mnohem více, navíc je originální, Merq byla mírně ukradená právě jedné mé kamarádce, no to je jedno. Chtělo to jinou přezdívku. Tak a jak užíváte prázdnin? A co koníci? Určitě na vašich rančích musíte obcházet kvůli tomu, jestli mají v korytech dost vody, pořádáte vyjížďky po zelených loukách? Chodíte plavit?? Nebo pořádáte dětské tábory? Právě o nich plánuji napsat také článek!


Chtěli byste soutěž? O věcnou cenu v podobě modelu! Za mou nepřítomnost vám soutěž asi i tak trochu dlužím, tak proč si nezpříjemnit léto?
Jen se omlouvám, že tento týden bez fotek, jsem u příbuzných a nemám s sebou ani jeden model- natož tak kabel od foťáku. (Vrátila jsem se z tábora)


Užívejte léta!Škubánek