Czech Collectors asociation of Schleich

Leden 2013

Jak asi vypadá taková cesta Schleicha

29. ledna 2013 v 20:00 | Caroline
Cesta Schleicha musí být velmi těžká. Když si to vezmete, na jednu stranu je to podobné jako u nás.


CESTA SCHLEICHA
Byl jsem v krabici. Se mnou nejméně 500 bratrů. Krabice byla plná papírových proužků, cárů a velký papír, který potvrzoval převoz nás dusil. Krabice zalepena izolepou a na ni nápis ,,Arabský hřebec 500 kusů". Když mne po dlouhé cestě vyložili, byl jsem rád, že jsem se mohl vůbec nadechnout.
Práskli s krabicemi s tenesesskými mimochodníky. Říkal jsem si, že jsou to chudáci.
Když otevřeli další den obchod, plno lidí na mne zíralo. Například, jedna malá holčička mne vzala a práskla se mnou o zem. Bolelo mne to. Dále, malý rozívemý klučík mne začal žužlat. Po měsíci jsem skončil s ulomeným uchem a odřený. Jednou šla okolo sběratelka. Ujala se mne. Nyní vím, co je spokojený život. U SBĚRATELE.
ZDROJ: google

CCAS SHOW

29. ledna 2013 v 18:26 | Caroline |  Soutěže
CCAS zmrzlo a dnes zase rozmrzlo.
Nyní jsem správkyní já =)
Mám pro Vás na oživení soutěž :)

Soutěž- CCAS SHOW

V ČEM SOUTĚŽ SPOČÍVÁ?

Soutěž je určena pro všechna plemena koní. Soutěž má 3. kola.

1.Kolo-vyfoť koně jako prezentaci

Vyfoťte svého koně. S touto fotkou se kůň bude prezentovat. Klidně použijte starou fotku, ale hlavně ať je na ní kůň celý a prosím ne rozmazanou. Bude kupodivu hodnocena. Ale jen mírně, velmi mírně.

2 .Kolo- vyfoť koně při závodu

Vyfoťte koně na závodech. Disciplína může být jakákoliv. Musí tam být nějáká fantazie, oceńují se detaily a jiné drobnůstky.

3. Kolo- libovolné

Ano. Ve 3. kole můžete propustit uzdu fantazie a vyfotit koníka jak chcete. Např. hřebelcování po práci, odvádění do stáje atd... FANTAZII SE MEZE NEKLADOU!


Kdo by měl zájem, nechť píše do komentářů.

Fotky do 1. kola- prezentační foto posílejte do 12.2. 2013.
Přihláška- vzor

Jméno koně:
Jméno jezdce:
Něco o koni:
Věk koně:
Zaměření koně:
Jméno majitele:
fotky a přihlášky na: milotkak@seznam.cz

Rodinky 2013

14. ledna 2013 v 7:14 | týna and horses |  AKTUÁLNĚ
Ahoj, možná se divíte že tu zase jsem :D. Jen jsem se nudila a tak jsem se rozhodla sem něco hodit. Neberte mě jako že jsem se vrátila, nemám ráda když jsem přetěžovaná a dva dny nic nenapíšu a všichni hned "Ty jsi správkyně, musíš napsat články!" a je to strašně takový... No ale teď k článku :). Rozhodla jsem se vám představit celé rodinky 2013, které sice už nejspíš znáte, ale aspoň si vyslechnete mé názory :-):


Fell Ponies
Nechápu proč furt toho tmavě hnědého poníka fotí z té míň hezké strany :D! Ten bílej zde vypadá strašně roztomile, ale ten kdo to schleichům fotil... ten tmavohnědák je strašně přesvícenej a vypadá jak kdyby měl jen bělmo. To hříbě je prostě jak osel :D. Prý jsou ale tihle poníci skoro menší než shentlandi... Pokud ano, tak teda nic, ale pokud ne, tak u nás má nejspíš zabrané místo běloušek :).
Shire Horse
Ta shirka vypadá moc pěkně, na fotce to nejde vidět, ale má strašně výrazné ty růžové mašličky, takže pokud k nám pojede, tak ji nejspíš čeká menší proměna :D. Hříbě na téhle fotce vypadá úplně... PROSTĚ ŇUŇU! Je fakt nádherný a bude to první hříbě u nás a hne dpo příjezdu ho bude čekat přebarvení ocásku :). Zato shir hřebec tu vypadá... je prostě tady divnej, hlavně ta hříva a prostě na této fotce nic moc.
http://www.schleich-s.com/fileadmin/media/images/cat_detail/206.jpg
Konečně vidíme appa hřebce jinak, než pohlceného stínem. Je to prostě můj idol! Krása. Klisna a hříbě jsou tu strašně béžovo oranžový. Promiňte, ale když vidím tuhle barvu, chce se mi zvracet a to doslova! Klisna má v té barvě strašně takové, no jak to vyjádřit... prostě takové podlé oči, moc ostré, takový až zlý pohled. No nevím jak to říct :D. Hříbě ujde, škoda jeho nožiček :(.

Haflingers
Tak konečně nám někdo ukázal haflingerku z druhé strany. No nic moc, nemám ráda koně, kteří nemají na druhé straně hřívu, ale haflingerka se mi přesto strašně líbí, akorát se mi nelíbí ta mašle (tedy růže :D) co má na ocásku, nebo co to je :D

pokračování ještě dnes nebo zítra!