Czech Collectors asociation of Schleich

Říjen 2011

ZMĚNY NA WEBU!

20. října 2011 v 11:55 Upozornění a změny
Zdravím všechny členy a návštěvníky tohoto webu!

Všichni si prosím pozorně přečtěte tento článek, ve kterém se dozvíte velmi důležité informace ohledně fungování těchto stránek.

Jak víte, moc to tu nežije, nejde to. Jsme na to dvě. Nestíháme. Takže, abychom Vás tímto způsobem již dál netrápili, upravujeme tento web pouze na INFORMAČNÍ WEB.

A o čem Vás budeme informovat, když INFORMAČNÍ?
Budou zde zejména články na téma Schleich modely - novinky, vyřazené modely, výhodné akce v "nákupech", výprodeje na webech, Live Shows...

A co Články od Vás?
Ty tu zůstanou stále, avšak se změnami. Pochopili jsme, že máte (i my máme) dost práce se svými weby, právě tam vytváříme články o Vašem chovu, z Vašeho ranche, o Vašem životu na ranchy. Takže již není potřeba je vkládat sem, když je máte na svém ranchy. Zde na stránkách jsme uznali za vhodné, když budou zveřejňovány informace především o Schleich modelech a něco málo o jejich majitelích.
Nyní tedy posílejte pouze články o vyrábění postrojů, vylepšeních ve stáji, repaintování, CMkování...novinkách ve světě Schleich a podobně. Jsou to především praktické rady.

Váš názor a Vaše přání!
Tímto se Vás také částečně ptáme, co byste si přáli sem na CCAS stránky přidat, případně změnit? Víme, že máme co napravovat, ale nebojíme se kritiky, Vašich názorů... Jen s rozepište do komentářů, můžete i na collectorsofschleichs@seznam.cz ! :-)


Nyní pro odlehčení situace... pár překrásných koníků s novým kabátkem...