Czech Collectors asociation of Schleich

Super! :)

8. prosince 2010 v 12:33 | Karča88 |  AKTUÁLNĚ
Ahojky! Dneska jsem se toho tady ujala já a píšu takové CCASské novinky! :) CCAS, je na světě dá se říct 3 dny a už máme 4 přihlášky!! :D To je, řekla bych skvělé!


Moc děkujeme Anihorses, Mišuli, Frisullce a Pajice! Za tři dny 4 členky, to je dokonalé, pokud to takhle skvěle půjde dál! Bude nás tu dost! :) Už takhle nás je tedy 6, spolu semnou a Koník! :) A pevně věřím, že ostatní  milovníci schleichů se sem také přidají, až si o CCAS přečtou!

Holky, členky, pokud vás můžu požádat svým jménem a jménem Koníka, schleich i celé asociace, zmiňte se ve svém článku, třeba v novinkách o CCAS! :) Když přibydou další členi, bude to tu úžasné, věřím, že si vybudujeme skvělý kolektiv! :)

Chci zkrátka říct, že jsem si tímto nadělila takový dárek k narozeninám, které mám v pátek! Nečekala jsem tak velkou aktivitu! Jsem prostě strašně moc ráda! :)

Venku už je pěkná kosa, že? :D Chodíte s vašimi schleich koníky ven? Já ano a fotky jsou občas skvělé!! :D Určitě se moc těším, až sem něco pošlete, my to stoprocentně zveřejníme! :) Tak se mějte fajn..

Kopyto a pysk....

vaše Karča88
(Má fotka mého schleich arabského plnokrevníka Milána, teď je sněhu sice víc, ale to nevadí)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Schleich 13 Schleich 13 | E-mail | Web | 10. prosince 2010 v 18:30 | Reagovat

OOmlouvám se že nekomnetuju článek ale ta fotky mě prostě uchvátila I LOVE SCH Arabian Stallion !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama