Czech Collectors asociation of Schleich

Novinky - 10.12.

10. prosince 2010 v 19:48 | Koník |  AKTUÁLNĚ
Ahojky!
Nyní jsem se k novinkám dostala já, Koník ;).
Chtěla bych vám přiblížit, co se bude v nejbližší době dít. A jak jsme na tom s počtem členů.

V co nejkratší době se budeme s Karčou snažit dodělat v menu sekci Schleich. Pak také vyplnit seznam členů, už je vás, představte si, sedm členek! :)
Členky bych chtěla poprosit, aby si k sobě na ranch do menu nebo na stránku vložili logo CCAS s adresou na tento web, aby nás bylo víc! Vždyť si musíme vytvořit super kolektiv, ne? :D

Mě teďka napadlo, že bych sem přidávala (může i Karča, jestli by jí to bavilo) hodnocení modelů.. Já vím, je to skoro všude, ale já mám nový způsob, jak vás s jednotlivým modely SCH seznámit! Co říkáte?

Pak mě, společně s Karčou napadlo, že uspořádáme takovou malou, klidně jednodenní, výstavu koníků nových členů, jentak na vaše uvítání. Už jste si přečetli, co získáte za příspěvky? Ano, myslím bodové hodnocení! V této výstavě zatím půjde jen o body ;).

A když už jsme u toho bodování, Frisullka právem získává body jako první! Jako první nám poslala fotky svých koníků, a vůbec, prví příspěvek! :)

* * * * *

Tak z podstatných věcí už je to vše, teď k té zábavnější části. Na googlu jsem vybrala pár opravdu dokonalých repaintů Schleich!

Podívejte na tuto německou stránku o repaint schleich...nemám, co dodat! :D
www.gut-loewenburg.de.tl

Malá ukázka repaint modelů z této stránky:
GL Wakiza
GL Rascal

* * *
GL Golden Heart Breaker

* * *
GL Esperado

* * *
GL Zaubermaus
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama