Czech Collectors asociation of Schleich

Modely, které se již nevyrábí

24. listopadu 2010 v 19:18
Už jste někdy slyšeli o vyřazených nebo cenných modelech? Nevíte o co jde nebo se o nich chcete dozvědět více? Nebo vlastně...hledáte nějaké? :D V této rubrice určitě najdete vše potřebné! :) A kdybyste našli něco nového nebo chtěli něco přidat, stačí nám napsat do zprávy autora a tato rubrika bude opět o něco živější! :)

* * * *

Seznam vyřazených modelů najdete na stránce Schleich Tier Sammler >zde<
↑Najdete tam také roky výroby u některých koní. Například, věděli jste, že starý Appaloosa valach byl k dostání v letech 2003 - 2007?

Limitovaná edice! Ano, mluví se o speciálním modelu Satchmo!
Info naleznete >zde<.
Satchmo je limitovaný na rok 2010. Byl vytvořen pro WEG 2010. Zobrazuje několikanásobného drezurního vítěze olympijských her. Figurku lze získat s certifikátem pravosti a se zlatým podpisem jeho jezdkyně Isabell Werth, ovšem počítejte s mnohem vyšší cenou. Pro zájemce o hezkého koníka do sbírky je možnost Satchma získat jako úplně obyčejného koníka bez podpisu a bez certifikátu za klasickou cenu dospělých koní SCH.
Když se budete snažit, ještě Satchma zastihnete na nějakých zahraničních (nejlépe němekých) e-shopech, a to v obou verzích ;). Ovšem určitě bude k sehnání později i na e-bay atd...

Novinky 2011? Zvěřejněny!
Článek od Koníka neleznete >zde<.
Spousta nových koníků čeká jen na Vás! Naleznete klisnu

Hledáte nebo nemůžete nikde sehnat staré, vyžazené, cenné modely Schleich? Nic není nemožné!
Snažili jsme se shromáždit pár stránek s výprodejem figurek Schleich a jim podobným. Víte něco víc? Neváhejte a přispějte také svým nálezem! :)

Bazary&inzeráty:
Bazoš.cz
Aukro.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama