Czech Collectors asociation of Schleich

Czech Collectors Association Schleich horses

11. října 2010 v 20:09 | Karča88 a Nina
informačník
informačník

INFO

Czech Collectrors Association Schleich horses vznikla dne 6.10.2010.
Asociaci vytvořily Nina (kdysi pod přezdívkou Koník) a Karča88.

Karča88 - Ranch Hvězdovec

Nyní je adminkou: MerQ

Email Asociace: ccas-e-mail@seznam.cz

Zkratka: CCAS


Tato asociace sběratelů modelů koní Schleich vznikla na základě téměř odumírajícího světa schleich. V této, řekněme "branži" se pohybuje spoustu lidí a někteří vlastní svůj internetový ranch. Spousta z rancherů - nazývejme tak sběratele s ranchem, postupně přechází na americkou značku Breyer Horses, Peter Stone, či jiné. A kdopak si vzpomene na modely koní na regálech hračkářství!? Kdopak si vzpomene na to, jak šťastně si vybíral svého koníka!? Schleich si v posledních pár měsících získala referenci ošklivých, nudných, poškrábaných koní. Každý může sbírat to co se mu líbí, ale občas je tento svět sběratelů nespravedlivý. Každý nemá takové finanční prostředky, aby si mohl pořídit dražší koně, ale proto bychom s těmito lidmi přece neměli zacházet jako s podřadnou, druhou třídou. Ve spoustě soutěží mezi ranchi už není možnost přihlásit koně schleich a proto se dvě sběratelky rozhodly založit asociaci pro tyto koně - schleich.


informačník
informačník


Jste toho názoru, že stojí bojovat proti zaniknutí sbírání schleich? Těchto, řekněme, začátečnických modelů? Proto se zapojte do boje! Účastněte se soutěží, zapojte se do diskuzí, přidávejte příspěvky a oživte vaše koníky! Na těchto stránkách naleznete seznamy sběratelů, obchůdků, již zmiňované soutěže, články pojednávající o dnešním světě rancherů, články o jednotlivých modelech a další.


Tímto Vám děkujeme za vaši pozornost a doufáme, že se připojíte do našeho takříkajíc boje a užijete si i spoustu zábavy a soutěží s vašimi schleichy.
A nezapomeňte - Schleich is not dead!!

váš CCAS team...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama